Choinki z dowozem - kim jesteśmy?

Pionierzy w Dostawie Choinek

Witamy w Choinki z dowozem, miejscu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jesteśmy dumni z tego, że jako PIERWSI wprowadziliśmy usługę dostarczania choinek prosto pod drzwi naszych klientów. Nasza podróż rozpoczęła się z prostego pomysłu – ułatwienia życia ludziom w naszym regionie w świątecznym czasie.

Nasza Misja: Wsparcie Lokalnych Rolników

Nasza misja wykracza poza same choinki. Chcemy tworzyć zmianę w naszej społeczności, wspierając lokalnych rolników. Każde drzewko, które sprzedajemy, pochodzi bezpośrednio od rolników z naszego regionu. Wierzymy, że poprzez promowanie lokalnych produktów, nie tylko wspieramy gospodarkę naszego regionu, ale również przyczyniamy się do budowania silniejszych, bardziej zrównoważonych społeczności.

Angażowanie Społeczne

Nasze zaangażowanie w społeczność nie kończy się na wspieraniu lokalnych producentów. Z radością angażujemy się w działania charytatywne – od pomocy w zbiórce prezentów dla Szpitala DSK po dostarczanie choinek do lokalnej Szkoły Specjalnej. Każda choinka, którą przekazujemy, to nie tylko symbol świąt, ale także naszego zaangażowania w pomaganie innym.

Inspiracja dla Innych

W Choinki z dowozem nie tylko stawiamy na innowacje i zaangażowanie społeczne, ale również mamy nadzieję stać się inspiracją dla innych firm w naszej branży. Chcemy pokazać, że biznes może i powinien iść w parze z odpowiedzialnością społeczną. Naszym marzeniem jest, aby konkurencyjne firmy również zaczęły naśladować nasze działania nie tylko w zakresie biznesowym, ale przede wszystkim w aspekcie pomagania innym i wspierania lokalnej społeczności.

Gdzie Nas Znaleźć

Jeśli chcesz dołączyć do naszej świątecznej przygody, zapraszamy przed Atrium Biała. Znajdziesz nas na parkingu dla autobusów, gdzie z radością pomożemy Ci wybrać idealną choinkę dla Ciebie i Twoich bliskich.